Centra handlowe też się nadają

http://katalizatory-lubelskie.pl/pulawy.html

Kolejna świetna lokalizacja dla wypożyczalni aut to centra i galerie handlowe, których nie brakuje w każdym większym mieście. Szczególnie cenione są te obiekty, które znajdują się w pobliżu lotnisk i dworców. Coraz częściej zresztą funkcje handlowo-usługowe są łączone z węzłami komunikacyjnymi, aby ułatwić podróżnym spędzenie wolnego czasu i umożliwić zrobienie podstawowych zakupów.

Trzeba także pamiętać, że centra handlowe są nierzadko odwiedzane przez gości z zagranicy, którzy szukają dla siebie jakiegoś „punktu zaczepienia”. Uruchomienie wypożyczalni samochodów to z biznesowego punktu widzenia strzał w dziesiątkę. Ruchliwy punkt sprawia, że grono potencjalnych najemców jest spore i będzie prawdopodobnie stale rosnąć.

Jeśli firma wyrobi sobie renomę na rynku, to kolejne delegacje z danego kraju będą już niejako z automatu kierować tam swoje kroki, aby sięgnąć po wygodny i pewny pojazd. W centrum możemy zrobić zakupy, po czym wypożyczonym autem udać się do hotelu. Rozwiązanie proste i praktyczne.

http://katalizatory-slaskie.pl/bytom.html części do maszyn kramer